Webovky pro dětství bez starostí

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

SOS dětské vesničky

Webovky pro dětství bez starostí

Kdy by neslyšel o SOS dětských vesničkách. Možná, ale nevíte, že krom SOS vesniček pro pěstouny, nabízejí také krizovou pomoc přímo v rodinách. Díky novému webu z naší dílny už to vědět budete. Pro nadaci byla zásadní cena a také jednoduchá administrace, kterou bude moci převzít každý vývojář. Volba automaticky padla na Wordpress.

Podle stávající komunikace a vizuálních prvků jsme navrhli grafiku plnou barev a obrázků. Každý stránka uživateli vysvětluje služby a přirozeně jej vede ke konverzi, tedy k finanční podpoře.

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

web

Webovky pro dětství bez starostí

  • Redakční systém WordPress
  • Responzivní, hravý design
  • Intuitivní vedení dárců ke konverzi
  • Grafika na míru
O nadaci

O nadaci

První myšlenka SOS vesniček vznikla po druhé světové válce. Mnoho dětí zůstalo sirotky, mnoho žen přišlo o partnery. Hermann Gmeiner se rozhodl pomoci oběma skupinám.

 

První sdružení na pomoc dětem vznikl v Čechách v roce 1968, za 2 roky už v Karlových Varech stála první SOS vesnička. Státní moc ale nadaci nepřála. V roce 1974 činnost stát zakázal a majetek zkonfiskoval. Novodobá historie SOS vesniček začala hned po revoluci.

 

Dnes SOS dětské vesničky nabízí 5 typů služeb v 5 krajích. V celosvětovém měřítku působí v 117 zemích.

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu