Web pro firmy, které se nebojí inovací

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

TechSoft Engineering

Web pro firmy, které se nebojí inovací

Všechny firmy, které vyvíjejí nové produkty, musejí dělat prototypy. Jen tak lze ověřit, jaký odpor vzduchu bude nová lokomotiva mít. Nebo ne?

Díky prototypovacímu softwaru už dělají protypy jen ty firmy, které se inovací bojí. Což TechSoft naštěstí není. Pustili jsme se společně do inovace webových stránek.

Inovativní proces bez výzkumného nemá smysl, čili jsme začali poctivou vstupní studií. Díky tomu jsme vytvořili jednoduší strukturu, která přehledně prezentuje všechny typy analytických programů

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

O firmě

O firmě TechSoft Engineering

TechSoft se věnuje návrhům a implementaci programů pro výpočetní analýzy od roku1991. Stáli u počátků tohoto oboru, v době, kde IT systémy byli ještě v plenkách.

 

Spolupracují s českými a slovenskými výrobci zařízení, univerzitami i výzkumnými institucemi. Zaměřují se primárně na programy ANSYS, na trhu je několik desítek programů pro různé typy analýz.

 

Mimo to nabízejí svým zákazníkům vlastní tým techniků, kteří mohou se zaváděním virtuální prototypů pomoci,.

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu