Výstavní web

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

Výstaviště Holešovice

Výstavní web

Moderní web lze postavit i na open source redakčním systému.  Nové webové stránky Výstaviště Holešovice jsou postavené na Wordpressu. Vedení výstaviště se pro Wordpress rozhodlo jako pro nejmenší poměr ceny a kvality, a také proto, že je může kdykoli předat jakémukoli vývojáři na světě. Zároveň jsou stránky responzivní a moderní.

Namísto vlastního řešení jsme se proto vrhli na myšlenkové mapy a začali pracovat na interní struktuře a tom, jak všechny akce, které výstaviště pořádá přehledně představit návštěvníkům.

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

web

Webové stránky

  • Grafické řešení na míru
  • Redakční systém WordPress
  • Jednoduchá administrace
  • Promyšlená interní struktura a propojení v rámci kalendáře
  • Rozdělení akcí na malé a velké
  • Responzivní design
mobil

O Výstavišti

Areál výstaviště vznikl v roce 1891 při příležitosti Jubilejní zemské výstavy. Tehdy byste v areálu viděli technické zázraky své doby. V areálu také vznikla podívaná, jakou Praha neviděla  - ostatně Křižíkova fontána je populární dodnes.

 

Dnes se o secesní areál stará firma Rozvojové projekty Praha, a.s. Účel se ale nemění, areál stále slouží vědění a výstavám, ale také gastronomickým festivalům a sportovním akcím. Pravidelně se například v areálu koná benefiční závod O2 pražská štafeta.

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu