Víme, jak dostat web do formy

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

3D Fitness

Víme, jak dostat web do formy

Bez pořádné změny nedostanete do formy ani tělo ani web. S týmem 3Dfitness jsme si dali trochu do těla a naplánovali kompletní redesign.

Firma 3D fitness pomáhá dalším fitness – navrhne funkční interiér, dodává a servisuje všechny stroje a školí trenéry. I proto byli nadšení z našich postupů.

Začali jsme podrobnou vstupní studií, abychom zjistili, co vlastně majitelé fitness potřebují na webu najít. Pak už nebylo nic snazšího než data zapracovat do wireframu a grafiky.

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

O firmě

O 3D fitness

Firma 3D fitness už více než 15 let pomáhá fitness centrům. Většinu sužeb zaměřuje na B2B, ale provozují také e-shop se sportovním vybavením.

3D fitness v prvním kroku navrhne virtuální model nového fitness centra, tak aby mělo originální myšlenku a zároveň maximálně efektivně pracovalo s prostorem. Navrhne různé zóny, podle aktuálních trendů a následně tyto zóny vybaví speciálními podlahami a stroji.

Fitkům dokáže pomoci také s financováním nebo s vlastní propagací. Pravidelně školí trenéry a pořádají odborné semináře a konference.

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu