Pro skvělý recept do GustoAcademy!

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

BILLA

Pro skvělý recept do GustoAcademy!

Večer se blíží, přišli jste pozdě z práce, rodina má hlad a vás nenapadá nic rychlého k jídlu? Nebo chystáte oslavu, ale všechny pomazánky už jste zkoušeli nejmíň stokrát? Mrkněte na www.gustoacademy.cz - praktický web pro každého, kdo aspoň občas bere do ruky vařečku s přáním nasytit své blízké něčím dobrým.

Portál jsme vytvořili pro společnost BILLA společně s agenturou MarketUp a obsahuje jak aktuální blogové články, tak konkrétní recepty včetně surovin, které si můžete jedním klikem vložit do nákupního seznamu a poslat e-mailem nebo vytisknout. 

Stačí si vybrat jednu z pěti sekcí, která vám právě nejvíc sedne. Chcete uvařit do 30 minut? Nebo jen ze sedmi surovin? Či hledáte pro vegetariánské hosty bezmasé jídlo?

Nechte se překvapit, čím vším vás www.gustoacademy.cz inspiruje!

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

firma

O firmě

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí skoro 30 let, má 215 prodejen a 6 000 zaměstnanců.  Nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek – Vocílka, Naše bio, BILLA značka, BILLA Premium, BILLA Easy, Clever a Česká farma.

 

GustoAcademy je online projekt na podporu značky BILLA, který ulehčuje zákazníkům nákupní rozhodování a inspiruje je k vyzkoušení nových receptů a pokrmů. Do budoucna plánuje BILLA rozšíření projektu o další praktické služby.

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu