Online konfigurátor pro Českou zbrojovku

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

Česká zbrojovka

Online konfigurátor pro Českou zbrojovku

25 000 000. Z tolika kombinací jednoho produktu si teď může vybrat sportovní střelec nebo myslivec, když se rozhodne sestavit si novou zbraň na konfigurátoru České zbrojovky a rovnou ji poslat do výroby. Nikde jinde na světě to zatím nebylo možné a my jsme hrdí, že jsme tuhle “marketingovou hračku” mohli společně s našimi parťáky z ITeuro šest měsíců tvořit.

Přiznáváme to na rovinu. Jak nám zakázka rostla pod rukama, čím dál víc jsme si s ní vyhráli. Takže kromě kupy práce, programování, grafických návrhů a agenturních sprintů jsme si v AITOMu s konfigurátorem České zbrojovky užili i spoustu zábavy. A teď může každý držítel zbrojního průkazu kombinovat, klikat, hlídat přesnou cenu, uspořádat si na svou zbraň sbírku mezi přáteli… prostě zažít maximální objednávkový komfort.

Přečtěte si více na našem blogu.

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

web

Česká zbrojovka

  • první on-line konfigurátor zbraní na světě
  • možnost založení dárkového konta
  • zbraň lze objednat a zaplatit on-line
  • model P-10 nabízí přes 25 milionů různých kombinací
firma

O firmě

Česká zbrojovka působí v oblasti přesného strojírenství v oborech zbraní pro ozbrojené složky armády a policie, jakož i pro sportovní a lovecké účely, výrobků, dílů a sestav pro letecký a automobilový průmysl a speciálního nářadí pro strojírenskou výrobu.

 

Firma představuje jednoho z největších světových producentů ručních zbraní (pistolí, kulovnic, malorážek, brokovnic a vzduchových zbraní), což je také podloženo prodejem do přibližně stovky zemí světa. Zabývá se vývojem a výrobou. Od roku 2017 je součástí skupiny Česká zbrojovka Group.

Česká zbrojovka - firma

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu