Odborník v oblasti IT

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

Compos

Odborník v oblasti IT

Představte si, že jste velkoobchodní distributor IT technologií. Velký a úspěšný. Jak si vás v záplavě konkurence najde nový klient? Jak ho přesvědčíte, že to nejlepší IT řešení pro svou firmu pořídí právě u vás?

Bez perfektního webu to nepůjde. Navíc u IT firmy je samozřejmostí, že bude mít moderní stránky na špičkové úrovni. Pro Compos Distribution jsme realizovali vstupní studii, analýzu a vytvořili nový web.

Cílem bylo zpřehlednit stránky pro nové i stálé zákazníky. 

Těm novým vysvětlit, že u Composu najdou pro svou firmu komplexní IT řešení s nadstandardní podporou. Že už vždycky dostanou ten správný kabel. Že nikdy nezůstanou o půlnoci sami uprostřed prázdných kanceláří se zablokovaným firemním serverem. 

Stálé zákazníky web co nejjednodušeji provede objednávkou a nasměruje je na konzultanta, který jim ušetří čas i nervy.

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

firma

O firmě

Compos Distribution je jedním z největších českých distributorů a velkoobchodů s výpočetní technikou.

 

Dodává do firem hardwarové sestavy na míru a její úspěch je postavený na individuálním vstřícném přístupu. Zjistí, co potřebujete a na co to chcete používat, navrhne možnosti, odhadne rizika, přijede nainstalovat a je vám nonstop k ruce, když se něco zadrhne. 

 

Pod heslem „Už nikdy nedostanete nesprávný kabel“ se stará o hardware pro 6 000 českých firem a skladem nabízí 200 000 výrobků. 

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu