Nový web pro Muzeum města Prahy

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

Muzeum města Prahy

Nový web pro Muzeum města Prahy

Muzeum nemusí být nuda. Naopak! Zaslouží si pěkný web, který na jeho akce přivede návštěvníky. Zvlášť, když jde o Muzeum města Prahy, které spravuje hned několik nádherných objektů. Schválně, znáte je? Hlavní budovu na Florenci  s unikátním Langweilovým modelem Prahy, Prašnou bránu, Müllerovu a Rothmayerovu vilu, Podskalskou celnici, Desfourský palác...

V rámci vstupní analýzy jsme spolu s klientem popsali tři cíle:

- reprezentativně a moderní cestou představit všechny objekty
- motivovat uživatele k návštěvě akcí, které se v nich konají
- umožnit snadnou rezervaci vstupenek 

Nakonec jsme vytvořili i návrh grafiky v souladu s vizuální identitou instituce. Nový web je napojený na vstupenkový systém, ve spolupráci s externím dodavatelem se v dalším kroku připravuje spojení s rezervačním systémem pro školy. Zjednodušili jsme orientaci na webu i možnosti filtrace výstav a dalších akcí podle preferencí uživatele. Technicky je web postavený tak, aby ho klient mohl sám spravovat pomocí intuitivní administrace a šetřil tak čas svých lidí i případné další vícenáklady do budoucna. 

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

web

Muzeum města Prahy

vstupní studie

grafický návrh

propojení s rezervačním systémem

intuitivní administrace

firma

O firmě

Muzeum města Prahy je kulturní institucí schraňující bohatý sbírkový fond věnovaný pražským dějinám, který nashromáždilo v průběhu své existence. V současnosti spravuje osm objektů různého charakteru, v nichž se nacházejí jak stálé expozice, tak časově omezené výstavy. Kromě výstavních prostor a kulturních památek muzeum spravuje rozsáhlý areál odborných pracovišť. 

Muzeum města Prahy - firma

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu