Nový web pro Českou zbrojovku

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

Česká zbrojovka

Nový web pro Českou zbrojovku

150 000 přístupů. Tolik za první měsíc vygenerovaly zbrusu nové webové stránky, které jsme vytvořili pro Českou zbrojovku. Vzali jsme to od podlahy a postavili pro tohoto významného klienta kompletně nový web, který odpovídá významu značky na světovém trhu.

Vytvořili jsme design, UX a zejména propracovaný back office, který propojuje detailní informace o jednotlivých rodinách zbraní. Lovec, příslušník ozbrojených složek i sportovní střelec najdou rychle a přehledně všechny informace, které potřebují, aby si pro sebe mohli vybrat tu nejlepší zbraň.

Web představuje také reprezentační Shooting team České zbrojovky včetně detailu zbraní, se kterými vyhrává prestižní závody.

Stránky jsou přímo napojené na online CZ konfigurátor zbraní, který jsme pro Českou zbrojovku vytvořili o pár měsíců dříve a který umožňuje držitelům zbrojního průkazu sestavit si a objednat až 25 000 000 kombinací jedné zbraně.

 

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

web

Česká zbrojovka

Návrh webu, Analýza klíčových slov, Návrh SEO

Back office

UX

Design

Propojení s CZ konfigurátorem

 

firma

O firmě

Česká zbrojovka působí v oblasti přesného strojírenství v oborech zbraní pro ozbrojené složky armády a policie, jakož i pro sportovní a lovecké účely, výrobků, dílů a sestav pro letecký a automobilový průmysl a speciálního nářadí pro strojírenskou výrobu.

Firma představuje jednoho z největších světových producentů ručních zbraní (pistolí, kulovnic, malorážek, brokovnic a vzduchových zbraní), což je také podloženo prodejem do přibližně stovky zemí světa. Zabývá se vývojem a výrobou. Od roku 2017 je součástí skupiny Česká zbrojovka Group.

 

Česká zbrojovka - firma

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu