Ministerstvo zahraničních věcí: příprava nového webu

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

Ministerstvo zahraničních věcí České republiky

Ministerstvo zahraničních věcí: příprava nového webu

Když chcete vyrazit za dobrodružstvím přes půl planety, když se v cizině ztratíte nebo vám ukradnou doklady, když se rozhodnete vzít si cizince nebo v zahraničí pracovat... nebo když se dokonce dostanete do nebezpečné situace… vaší první pomocí i záchranou může být web Ministerstva zahraničních věcí ČR www.mzv.cz.

Vytvořili jsme projekt a zadávací dokumentaci pro nové robustní stránky, které budou funkčnější, přehlednější a modernější.

Ve spolupráci s pracovním skupinou na ministerstvu jsme krok za krokem vytvořili vše, co zadání pro nový web musí obsahovat, aby veřejná zakázka dopadla úspěšně a dodržela zadaný termín i rozpočet.

Výsledkem půlroční intenzivní spolupráce je komplexní zadávací dokumentace, obsahující strukturu, obsah, grafiku i technologické specifikace včetně kybernetických rizik. Těšíme se na nový web!

 

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

web

Ministerstvo zahraničních věcí

O firmě:

Ministerstvo zahraničních věcí zabezpečuje vztahy České republiky k ostatním státům, mezinárodním organizacím a integračním seskupení a koordinuje aktivity vyplývající z dvoustranné a mnohostranné spolupráce.

Jeho dalšími aktivitami jsou například zajištění ochrany práv a zájmů České republiky a jejích občanů v zahraničí, řízení zastupitelských úřadů, organizace voleb do mezinárodních organizací a další klíčové činnosti.

 

Ministerstvo zahraničních věcí České republiky - web

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu