Kariérní web pro ČEPRO

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

ČEPRO

Kariérní web pro ČEPRO

Vytvořit velký kariérní web pro ČEPRO - firmu s 800 zaměstnanci - byla výzva i zábava zároveň. Jak najít nové hasiče, operátory skladu, dispečery a spousty dalších lidí, na kterých firma stojí? A hlavně, jak uchazečům atraktivně vysvětlit, co práce obnáší?

Svět HR se stále více přesouvá do onlinu a investice do dobře postaveného kariérního webu má vysokou návratnost. Kromě financí ušetří i spoustu času a energie lidem z HR oddělení.

Začali jsme detailní vstupní studií a hledáním odpovědí. Jací lidé jsou pro ČEPRO ti praví? Co je pro ně důležité a na co reagují? Jak vypadá pracovní prostředí, do kterého uchazeči přicházejí?

V AITOMu jsme se postarali o návrh struktury, grafiku, obsahovou strategii i vývoj.

Čerstvě spuštěný web je na první pohled atraktivní svou bohatou vizuální stránkou - připravili jsme videa, příběhy zaměstnanců, reálné fotky z provozu… zkrátka hledali jsme různé cesty, jak zprostředkovat potenciálním uchazečům reálný obraz firmy.

 

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

firma

O firmě

Akciová společnost ČEPRO zajišťuje především přepravu, skladování a prodej ropných produktů. V této oblasti poskytuje přepravní, skladovací a speciální služby ostatním subjektům. Jejím posláním je také ochrana zásob státních hmotných rezerv. Zároveň provozuje síť vlastních čerpacích stanic pod obchodním názvem EuroOil.

 

ČEPRO zaměstnává téměř 800 lidí v desítkách profesí. Kromě pražské centrály provozuje  15 skladů pohonných hmot po celé České republice.

 

ČEPRO - firma

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu