Jak žije konferenční Praha?

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

Prague Convention Bureau

Jak žije konferenční Praha?

Organizace velkých konferencí a summitů je docela věda. Věděli jste, že v Praze existuje organizace, která pomáhá zahraničním firmám s jejich organizací? Jmenuje se Prague Convention Bureau a my jsme měli tu čest pomoci jim ukázat Prahu v celé své kráse.

Nové stránky mají ukázat nejkrásnější místa města a pomoci organizátorům přehledně najít vhodný konferenční sál, hotel, nebo informace o vízové povinnosti.

Webové stránky jsou připravené v anglické a české mutaci. Prvním krokem byla samozřejmě vstupní studie. Přečtěte si, jak celý web vznikal.

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

Webové stránky

Jak žije konferenční Praha?

  • Vstupní studie
  • Vývoj pro zahraniční uživatele
  • Responzivní designový web
  • Programátorské napojení na interní systém partnerů
  • Redakční systém AitomCMS A5
  • 2 jazykové mutace
O firmě

O Prague Convention Bureau

Organizace Prague Convention Bureau se zabývá propagací Prahy jako ideální kongresové destinace od roku 2008. Je to nezisková organizace, úzce spolurpacuje s dalšími organizacemi na podporu turismu v Čecké republice.

 

Působí jako oficiální reprezentant Prahy v oblasti kongresového průmyslu s cílem propagovat hlavní město jako jednu z předních evropských kongresových destinací. Jen za rok 2016 Prague Convention Bureau poskytlo podporu celkem 68 asociacím. 

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu