Robustní web pro českou meteorologii

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

Český hydrometeorologický ústav

Robustní web pro českou meteorologii

Vítr, déšť i slunečno. Nebo dokonce hromy blesky. Když potřebujete vědět, jak bude zítra nebo za týden, tím nejspolehlivějším místem, kam jít, je web Českého hydrometeorologického ústavu. Ať jste letec, zemědělec, hasič nebo obyčejný smrtelník.

Původní web byl za roky užívání málo přehledný, plný různorodého obsahu a hlavně neodpovídal technologicky i svou strukturou současným potřebám svých uživatelů. Proto nás ČHMÚ vybral, abychom připravili projekt pro vývoj nových stránek.

Za půl roku intenzivní spolupráce jsme spolu s týmem na straně klienta vytvořili systém a strukturu, definovali podrobně cílové skupiny i funkce, které má nový web plnit, vyjasnili technologické požadavky na obsažené aplikace a navrhli nové rozmístění obsahu i nový design.
Výsledkem projektu je 100% připravená zadávací dokumentace, podle které může ČHMÚ nový web nechat krok za krokem vytvořit. Díky společné práci ČHMÚ ví, co potřebuje, jak bude vývoj probíhat, kolik bude nový web stát a za jak dlouho bude hotový.

 

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

web

ČHMÚ

Struktura webu

Obsah webu

Wireframes

Grafika webu + ikonky počasí

Technologická specifikace

Specifikace hodnotících kritérií pro výběrové řízení

Expertní odhad náročnosti vývoje a rozsahu dalších prací

 

Český hydrometeorologický ústav  - web
firma

O firmě

Český hydrometeorologický ústav je státní příspěvkovou organizací zřizovanou Ministerstvem životního prostředí České republiky. Má za úkol poskytovat odborné služby v oborech kvality ovzduší, hydrologie, jakosti vody, klimatologie a meteorologie. 

Mimo jiné je zodpovědný za provoz výstražné služby včetně Smogového varovného a regulačního systému. Kromě provozu staničních sítí a zajišťování odborných služeb se zabývá také vědeckovýzkumnou činností.

 

Český hydrometeorologický ústav  - firma

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu