Mikrostránka StlačteNáklady.cz pro B2B

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

Atlas Copco s.r.o.

Mikrostránka StlačteNáklady.cz pro B2B

Atlas Copco patří mezi přední světové dodavatele techniky pro průmysl a stavebnictví. Základem úspěchu je neusnout na vavřínech, takže Atlas Copco inovuje a vymýšlí nové vychytávky do průmyslových provozů. Posledním takovým jsou počítačem ovládané kompresory třídy VSD+. Podle všeho se jedná o nefalšovanou kompresorovou revoluci. Atlas Copco nás pořádali, abychom tuhle novinku představili zákazníkům pomocí microsite.

Připravili jsme si vstupní studii a na jejím základě navrhli moderní grafiku, která odráží jak očekávání zákazníků, tak nároky korporace. Vytvořili jsme kalkulačku, ve které si každá firma může spočítat, jak velké úspory jim inovace technologie přinese.

Celé stránky jsou intuitivní a zaměřené na zákazníky. Zaměřili jsme se na komunikaci příběhů provozoven, které již kompresory mají a osobní představení obchodníků pro jednotlivé regiony. Že se tento přístup vyplatí, dokazují čísla z Google Analytics, návštěvníci stránky totiž čtou dopodrobna.

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

O Atlas Copco

O Atlas Copco

Atlas Copco je technologická společnsot. Vznikla v roce 1873 ve Švédsku. V jejich portfoliu najdete, mimo kopresorů, dusíkové a vodíkové generátory, systémy podtlaku (vývěvy), osvětlovací stožáry, demoliční zařízení, lomové vrtací soupravy, důlní stroje, pneumatické nářadí, elektrické nářadí, hydralické utahovací nástroje, montážní systémy, příslušné servisní služby a služby půjčovny.

Společnost paří mezi největší inovátory v oblasti průmyslové techniky. Svou historii má i u nás. Stroje Atlas Copco pomáhlai například roku 1987 vybudovat pražské metro.

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu