Poznejte magické mokřady České republika

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

Agentura ochrany přírody a krajiny ČR

Poznejte magické mokřady České republika

Agentura ochrany přírody si připravila pořádný programátorský hlavolam, se kterým si mnoho jiných agentur nevědělo rady. Agentura měla k dispozici detailní databázi o mokřadech a vzácných organismech, kteří v nich žijí. A chtěla pomocí interaktivní mapy tyto poznatky představit uživatelům. Cílem je osvěta i představení mokřadů jako zajímavé alternativy na výlet.

Webové stránky jsou pomocí REST API propojené s databázemi a stahují vám vždy nejaktuálnější informace. Díky propracovanému cachování se stránky uživatelům načítají rychleji. To vše v responzivním provedení pro počítače, tablety i mobilní telefony. Webové stránky jsou také bezbariérové podle dle požadavků vyhlášky č. 64/2008 Sb. Webové stránky jsme postavili na vlastním redakčním systému AitomCMS 5 a podpořili hostingem na našich serverech. I díky tomu garantujeme dostupnost stránky 99,5 %.

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

web

Webová databáze mokřadů

  • Grafika dle korporátního manuálu
  • Responzivní řešení
  • Napojení na databáze pomocí API
  • Bezbariérový přístup na web
  • Redakční systém AitomCMS 5
Mobil

Mokřady v České republice

Webová databáze obsahuje informace o více než 2 000 mokřadech po celé České republice. Obsahuje informace o rozloze a o významných rostlinných a živočišných druzích, které v daném mokřadu žijí. V mnoha případech se jedná o ohrožené druhy, které jsou na biotopu mokřadu závislé. 

Agentura ochrany přírody a krajiny ČR bojuje za záchranu těchto území.

 

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu