Cestovatelský web pro americkou agenturu

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

Go Real Europe

Cestovatelský web pro americkou agenturu

Pro spoustu Američanů je Evropa vysněný cíl. Chtějí vidět koloseum v Říme, Eifellovu věž nebo navštívit Stonehedge. Střední Evropa je jim ale známá méně. Na nabídku ukázat srdce Evropy jsme prostě nemohli říct ne.

Webové stránky jsou navržené především jako vizuální lákadlo. Jsou plné úchvatných snímků destinací a míst, které lze navštívit. Celé stránky vás přirozeně vedou ke konverzi – tedy naplánování vlastního výletu.Na stránkách je naprogramovaný plánovač, který pomůže komukoli naplánovat výlet. Itinerář lze různě měnit a akonec si jej stáhnout.

Stránky poskytují maximální servis: informují o aktuálním kurzu i počasí v destinaci, klienti se mohou ke svým itinerářům připojit online pomocí mobilů a sledovat, kam ještě chtěli zajet na výlet.

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

Webové stránky

Designové stránky pro turisty

  • Vývoj pro americké uživatele
  • Responzivní designový web
  • Programátorské napojení na TrustPilot
  • AitomCMS A5
  • Základní SEO pro americký trh
  • Promyšlené konverzní trasy
Go Real Europe - Webové stránky
O firmě

O Go Real Europe

Cestovní agentura Go Real Europe představuje zahraničním turistům střední Evropu jako destinaci, kterou stojí zato navštívit. Prozatím s ní můžete navštívit Českou republiku, Maďarko, Polsko, Německo či Rakousko. Můžete se vydat po památkách, po stopách holocaustu nebo si naplánovat gastronomický výlet pro rodinu s dětmi. Go Real Europe vám sestaví itinerář podle vašich vlastních zájmů.

 

Cílem agentury je představit zajímavá místa, která jsou nám dobře známá, ale turisty mnohdy opomíjená – v Čechách třeba Křivoklát, Krumlov nebo zámek v Hluboké. Po obdobném stylu cestování je nepochybně zájem soudě podle vynikajících referencí jejich klientů.

Go Real Europe - O firmě

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu