Kariérní web

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

Engel&Völkers

Kariérní web

Prodat sedmipokojový mezonet u Staroměstského náměstí se nepodaří každému. Trh s luxusními nemovitostmi je velice náročný a uspět na něm znamená najít ty nejschopnější realitní makléře. Jehly v kupce sena. Špičkové profesionály s výraznými obchodními schopnostmi a reprezentativním vystupováním.

Značka Engel&Völkers, prestižní brand na realitním trhu, se na nás s tímto úkolem obrátila. Navrhli jsme řešení, které se nám osvědčilo i u jiných klientů – speciální kariérní microsite.

Tak vznikla náborová stránka www.pracevengel.cz. Provedli jsme vstupní studii, navrhli UX a poutavou grafiku navazující na korporátní styl. Cílem bylo zaujmout a přivést k pohovoru ty nejschopnější uchazeče z oboru. S důrazem na profesionalitu, prestiž a obchodní zkušenosti.

To se nám díky vydařenému pojetí webu a dobře nastavené FB Ads a PPC kampani podařilo. Zatímco přes běžné pracovní portály se o místo realitního makléře u Engel&Völkers zajímá v průměru 60-70 % relevantních uchazečů, přes novou kariérní microsite jich je 90 %.  

Na úspěšnou spolupráci s Engel&Völkers jsme hrdí a pokračujeme dalšími projekty.

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

web

Engel&Völkers

  • Koncepce kariérní microsite
  • UX
  • Grafika
  • PPC kampaň
firma

O firmě

Engel&Völkers je německá luxusní značka působící na mezinárodním realitním trhu. Prodává a pronajímá nadstandardní rezidenční i komerční nemovitosti ve 33 zemích světa, kde i provozuje pobočky.

 

Engel&Völkers poskytuje špičkový realitní servis včetně investičního poradenství a zakládá si na své německé kvalitě služeb. 

Posláním firmy je plnit lidem jejich sny o krásném prostředí pro bydlení nebo podnikání.

Engel&Völkers - firma

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu