Designový web pro český trh

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, marketingové kampaně a analýzy projektů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

Glastetik

Designový web pro český trh

Krása nemusí být křehká, rozhodně ne v Glastetik, kde ze skal můžete mít krásné obklady nebo schodiště.

Naším úkolem bylo připravit kvalitní web, který by uvedl zcela unikátní koncept na český trh. Původně jsme měli web jen vyvíjet, my jsme si ale prosadili i přípravu vstupní studie. Museli jsme si dokonce naše smělé plány prosadit před belgickým vedením. Naše argumenty obstály.

Vznikl designový web, který má hlavně zaujmout a ukázat designérům i zákazníkům, jaké možnosti sklo nabízí. Celou případovou studii, jak web vznikal, si přečtěte na blogu.

S Glastetik spolupracujeme i nadále na marketingové podpoře projektu.

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

firma

O firmě Glastetik

Glastetik vstoupil na český trh v listopadu 2018 jako nová firma. Společnost spojuje tradiční české sklárny a styl francouzských designérů. Glastetik je členem nadnárodní korporace AGC Glass.

Glastetik se snaží oslovit především designéry a nabídnout jim alternativní materiály a inspiraci. Vyrábí interiérová skla v různých úpravách. Specifická jsou speciální tvrzená sklad na schodiště nebo odhlučněná sklad pro venkovní plochy a okna. Mimoto nabízí širokou paletu odstínů skla, které mohou designéři využít na nábytek, na obklady v kuchyni nebo obklady stěn.

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu