Originální webové stránky

Kdo dnes nemá originální webové stránky, zaostává za svou konkurencí. Design webových stránek vytváří společně s logem firemní identitu, kterou se vymezujete vůči konkurenci a sdělujete, kdo jste a co nabízíte.

Nový web nebo redesign?

Jestliže přemýšlíte nad novým webem nebo redesignem starého, měli byste požadovat originální webové stránky. Originální grafika webových stránek totiž umožní v maximální míře respektovat požadavky na design a funkčnost. Lépe se dá vymyslet struktura a způsob procházení webem, webové stránky je možné obohatit o různé doplňky či animační prvky a co je důležité, originální webové stránky návštěvníky zaujmou! Návštěvníci na takovém webu stráví více času, prohlédnou si více stránek a originální webové stránky jsou pro ně snáze zapamatovatelné. Pokud je na nich také zajímavý obsah, návštěvníci se rádi vrací.

CHCI NÁVRH ŘEŠENÍ

Animační prvky

Originální webové stránky by se však neměly zcela podrobit designu.  Ačkoli není problém udělat celé webové stránky technologií flash, většinou doporučujeme využít flash jako doplňkové animační prvky pro menu, bannery, mapy, apod. Návštěvníci stránek totiž na webu hledají především informace a ty stále bývají v textové podobě. Zajímavá grafika by měla textové informace doplňovat. Grafické flashové prvky se tedy lépe uplatní v místě, kde je potřeba upoutat pozornost návštěvníků k nějaké akci.

Originální design

Někteří klienti odmítají originální webové stránky s tím, že jsou dražší a jim postačí „templates“, tedy zakoupené webové šablony. Takovým klientům nezbývá než vysvětlit, že webové šablony přináší řadu omezení. Předně je nutné dávat pozor na licenci, nelze měnit či upravovat design, protože nejste jeho vlastníkem. Šablonu si může stáhnout více uživatelů, není s logem a je otázka, jak „kvalitní“ bude zdrojový kód. Nebude obsahovat chyby?

Originální webové stránky jsou v dnešní době již standardem, který byste měli vyžadovat. Náš tým zkušených grafiků vám připraví jedinečný grafický návrh webu, logo či celou „corporate identity“ včetně grafického manuálu. Naši grafici vám dále připraví flash prvky, které oživí vaše webové stránky díky animačním efektům, vytvoří prezentační videa, připraví aplikaci pro efektní listování v katalogu, navrhnou firemního maskota či namalují komiks. Originální webové stránky nabízí řadu atraktivních možností, jak se zviditelnit a přitáhnout pozornost návštěvníků. Je jen na vás, kterou z možností si vyberete!

CHCI ORIGINÁLNÍ GRAFIKU

Vybrané reference

Důkaz místo velkých slibů

Pivovar Svijany
Pivovar Svijany
  • služba: Tvorba webových stránek
Zobrazit
Heineken
Heineken
  • služba: Tvorba webových stránek
  • Produktový web
  • obor: Microsite
  • Mezinárodní spolupráce
Zobrazit
HAKO-MZDY
HAKO-MZDY
  • služba: Tvorba webových stránek
  • služba: Internetový marketing
Zobrazit