Střípky začátků v týmu AITOMu: díl II.

Dnes se s vámi podělím o své první postřehy z práce v týmu AITOMu! První pracovní den je tady! Co přinesl? Týmové nadšení, učení, společné snídaně a tykání.

První den, vždy nadejde, ať už se těšíte nebo vaše nadšení doprovází nervozita z neznámého. Otázek, které okupují vaší mysl, je nespočet. A odpovědi? Přijdou, brzy. A co můj první den v AITOMu na pozici Online marketingového specialisty? Sepsala jsem vše nevšední, o co se chci s vámi podělit.

  • Všichni si tykáme, je jedno, jestli jste nováček nebo matador týmu. Odpadá nutnost být ve střehu, kdykoliv někoho v týmu oslovíte. Moment, tykáme si nebo vykáme? Příjemná změna!
  • Každý v týmu ovládá něco lépe než ostatní a nikdo se neostýchá o své know-how podělit. Už se těším, až se něco naučím a své znalosti předám dál!
  • V AITOMu se ctí, že snídaně je základem celého dne a že s plným žaludkem jde vše lépe, i práce. Každé dva týdny si členové týmu sednou a posnídají společně! Dobrou chuť.Teď ale zpátky do práce. Na programu dne je školení prvních programů, které správný marketér ovládá levou zadní. Programů, díky kterým ví, co lidé na internetu hledají a pod jakými hesly, které stránky navštěvují a jak dlouhou dobu se na nich zdržují. Collabim a Google Analytics na mě čekají, o nich ale zase příště!

Lucie Hudcovičová 

Přečtěte si předchozí díl: Krok po kroku v Aitomu: díl I. 

 


Zpět na články