Slavíme 5 úspěchů na IEA 2019!

Co myslíte? Jak často přepne online agentura na offline režim? Vypne počítače, objedná, co má kdo rád, a pořádně slaví? V AITOMu jsme takový den zažili na konci června. Slavnostní udílení cen Internet Effectiveness Awards 2019 nám přineslo rovnou pět ocenění a to byl skvělý důvod ke společnému přípitku. Takže na zdraví! Na všechny klienty, pro které můžeme úspěšné projekty tvořit. A také na všechny srdcaře, kteří v AITOMu dobrým nápadům vdechují život.

V čem jsme uspěli?

Projekt SOS vesničky

  • 1. místo v kategorii Portály a komunitní projekty
  • 1. místo v kategorii Neziskový sektor, kultura a obecně prospěšné projekty

SOS Dětské vesničky

1. místo1. místo

Cílem projektu bylo získat nové dárce, jejichž finanční podpora přispěje na provoz SOS vesniček a také na krizovou pomoc v pěstounských rodinách. Navázali jsme na vizuální prvky stávající komunikace a navrhli grafiku plnou barev a obrázků. Každá stránka uživateli vysvětluje konkrétní služby a přirozeně jej vede ke konverzi, tedy k finanční podpoře.

Více o projektu si přečtěte na blogu.

 

Projekt Glastetik.cz

  •  3. místo v kategorii Prodejní microsite

Glastetik

 

3. místo

Glastetik se specializuje na interiérové využití skla v mnoha podobách. Skleněná schodiště, prosklené stěny či moderní obklady. Takový produkt vyžaduje specifické prodejní kanály, zvlášť pokud cílí na B2B zákazníky.

Vytvořili jsme designový web s cílem zaujmout designéry i další odborníky a ukázat jim, jaké možnosti sklo nabízí.

Na začátku projektu, který zahrnuje i prvky redakčního systému na míru, jsme pro klienta realizovali vstupní studii, samotná microsite pak stojí na perfektní grafice a UX.

Více o projektu si přečtěte na blogu.

 

Projekt Online školení CyberSec

  • 3. místo v kategorii Malé a začínající projekty

cybersec.cz

3. místo

CyberSec je projekt šesti e-learningových kurzů zaměřených na kybernetickou bezpečnost a GDPR. Podílíme se na vývoji a koncepci kurzů, navrhli jsme grafickou šablonu a zajišťujeme technickou podporu. Kurzy využívají pro vzdělávání svých lidí organizace z komerčního i nekomerčního sektoru. Efektivně a pohodlně v nich získají komplexní vědomosti o kyberbezpečnosti a GDPR, které potřebují ke své práci.

 

To nejlepší na konec

  • 2. místo v kategorii Nejefektivnější agentura

IEA vyhlášení

2. místo

V celkovém pořadí jsme se v efektivitě umístili mezi všemi zúčastněnými agenturami na druhém místě.  Moc si ocenění vážíme a jsme hrdí na důvěru, se kterou nám naši klienti své projekty svěřují. Jedeme dál. Chceme stále posouvat laťku efektivity digitálních řešení a hledat nové cesty, do kterých se klientům vyplatí v online prostředí investovat.

Těšíme se na IEA 2020!

Zpět na články