Tipy na nástroje marketéra

Jak zjistíte, zda je text originální, kde si ohlídáte klíčová slova a konkurenci nebo jednoduše upravíte obrázky? Dnes si ukážeme pár SEO nástrojů, které rádi používáme i nástroje, které vám usnadní práci se sociálními sítěmi a obrázky.

Ověřování originality textů

Jak ověřit, zda je váš text originální? Stačí pouze vložit URL adresu webové stránky do užitečného nástroje copyscape.com a ten vyhledá stránky, které odpovídají obsahem vaší stránce.

Nenačtení postu na Facebooku, co s tím?

Stává se vám, že když přidáte URL adresu do příspěvku na Facebooku, nenačte se? Je to poměrně častý problém, chcete vložit URL adresu konkrétní stránky do statusu, ale stránka vám nenaběhne. Pomůže nástroj Debbuger, do kterého vložíte danou adresu a nástroj vám vyčistí cache (mezi paměť).

Post na Facebook či koláž jednoduše

Chcete si udělat zajímavou koláž fotek, kterou chcete dát jako post na Facebook? Fotor.com vám umožní dělat velice zajímavé fotky jen pomocí přetahování fotek, jednoduše si fotky stáhnete z počítače a poté jen přetahujete tam, kam potřebujete a tvoříte si vlastní koláže. Hlavní výhodou oproti klasickým editorům jako je třeba Zoner a nebo Photoshop je jeho neuvěřitelná jednoduchost a také fakt, že je zdarma.

Otestujte si přizpůsobení webu pro mobilní zařízení

Chcete si prověřit, jestli je web vaší konkurence responzivní, tedy přizpůsobený mobilním zařízením? Zkuste test použitelnosti v mobilech od Google a snadno to zjistíte.

užitečný nástroj fotor

Chcete mít přehled nad odkazy směřující na váš web a naopak?

Ahrefs.com je SEO nástroj, který vám pomůže analyzovat váš odkazový profil, můžete si ho vyzkoušet ve free verzi, kde nejsou k dispozici veškerá data, ale trošku vám to napoví.

Marketing Miner jako komplexní nástroj k získávání dat

Marketing Miner je analytický nástroj, díky kterému získáte spoustu důležitých dat pro online marketing. Ať už řešíte návrhy a pozice klíčových slov, kontrolu indexace stránek nebo analýzu produktů v srovnávačích cen, vždy získáte přehledný výstup s vizualizací a možností stažení získaných dat. Pro začátečníky je připravena rozsáhlá databáze článků a návodů, jak s nástrojem pracovat.

Základ každého marketéra nástroj Collabim

Nástroj Collabim disponuje mnoha funkcemi, které nám pomáhají spravovat a starat se o vaše webové stránky. Collabim dokáže sledovat pozice vašeho webu na daných klíčových slovech jak na Seznamu, tak na Google, což nám odhalí vaše slabiny v podobě daných klíčových slov.

Další funkce:

Site finder – tato funkce nám pomáhá najít weby s podobnými klíčovými slovy, jako má váš web. Díky tomu se dá snadno dohledat konkurence nebo vhodné blogy a fóra pro linkbuilding.  

Konkurence – nástroj dokáže porovnat vaše webové stránky s konkurencí a díky tomu zjistíte, jak jste na tom ve výsledcích přirozeném vyhledávaní oproti svému přímému konkurentovi. To agenturám pomáhá stanovit další marketingovou strategii.  Collabim má ještě mnoho dalších skvělých funkcí, o kterých se dočtete na blogu Collabimu.

CHCI SPRÁVU SEO

  

Zpět na články