Jak chytře využít data v B2B? Naučíme vás to

Jen málokterá firma v B2B businessu pracuje s daty prakticky, efektivně a se ziskem. Přijďte se 12. listopadu na konferenci WebTop100 naučit, jak pomocí jednoduchých kroků vytěžit pro růst B2B firmy maximum už z malého množství dat.

konference webtop 100

Rezervujte si čas 11:10 na přednášku našeho Account Directora Daniela Musila Praktický online marketing pro B2B firmy: jak zvýšit růst pomocí dat.

Daniel má s B2B daty bohaté zkušenosti a v přednášce vám prozradí:

  • Jaké nejúčinnější postupy aplikuje v online marketingu B2B klientů?
  • Proč nepotřebujete tisíce uživatelů, abyste se podle nasbíraných dat správně rozhodovali?
  • Jakých nejčastějších chyb se můžete v analýze B2B dat jednoduše vyvarovat?

„Na WebTop100 představím tři konkrétní case studies a shrnu zajímavé tipy, které můžete ve svém podnikání okamžitě začít aplikovat,“ říká Daniel.

WebTop100

Jedna z největších a nejtradičnějších konferencí věnujících se digitálnímu marketingu otevře své brány letos již po osmnácté. Těšit se můžete na řadu pečlivě vybraných speakerů z řad předních osobností česko-slovenského digitálního marketingu, kteří se pro vás zamyslí nad aktuálními trendy či směřováním oboru a předají vám inspirace plynoucí z posledních případových studií.

Ať už vás zajímá výkonnostní reklama, obsahový marketing, influencer marketing, nebo třeba pokročilá analytika, přijdete si na konferenci určitě na své. A těšit se můžete i na představení těch nejzajímavějších projektů ze soutěže WebTop100.

Praktický online marketing pro B2B firmy: jak zvýšit růst pomocí dat

Akce: Web TOP 100

Kdo: Daniel Musil, Account Director AITOM Digital

Přednáška: Praktický online marketing pro B2B firmy: jak zvýšit růst pomocí dat

Kde: Národní dům na Vinohradech, Praha

Kdy: 12. 11. 2019 v 11:10

Registrace: https://www.tuesday.cz/akce/konference-webtop100-2019/

Buďte u toho s námi! Přijďte si poslechnout nejnovější trendy v online marketingu a nabrat inspiraci pro vlastní projekty. Těšíme se na vás!

daniel musil

Zpět na články