Digital Changes Reality. Jak to myslíme?

Všichni chceme dělat práci, která má smysl. Piloti, truhláři, architekti… i my v digitálních agenturách. Dobře totiž známe pocit, že naše práce nemusí být na první pohled vidět. Není to voňavý chleba v pekárně ani postavený nový dům. Tím spíš potřebujeme mít popsané, kvůli čemu vlastně ráno vstáváme, vyplňujeme project sheety, klikáme a klikáme, jedeme ve špičce na schůzky, lámeme si hlavy u agenturní kávy a smějeme se kolegovým vtipům. Jednoduše čím vlastně měníme svět k lepšímu (protože měnit svět k lepšímu je skvělý pocit a o ten nám jde :-)

Vítej, náš nový claime!

V AITOMu jsme si to, oč tu běží, před nedávnem pojmenovali DIGITAL CHANGES REALITY. A myslíme to vážně. Jde nám o ten moment, kdy naše neviditelné myšlenky, nuly a jedničky, nápady a zkušenosti přinesou změnu v reálném světě. V něčem viditelném, co přinese konkrétní užitek na druhé straně. Pomůžou výrobcům něco efektivněji vyrobit, zákazníkům lépe na míru vybrat… nebo třeba charitativní organizaci získat více dárců. A to už se počítá!  Může to vypadat samozřejmě, ale pro nás je to klíč ke smyslu. Motor, který nás pohání dopředu, abychom svým klientům nabízeli stále lepší řešení a službu se skutečným dopadem na jejich každodenní život.

Tak tomu bylo i u úspěšné kampaně pro SOS Dětské vesničky. Že náš Digital skutečně Changes jejich Reality, prozrazuje i toto krátké video:

 

A tak se Digital Changes Reality stalo i naším novým claimem. Vystihuje naši práci a pomáhá nám držet kormidlo dobrým směrem v klidných vodách i rozbouřených vlnách agenturního života. Ať už s námi budete spolupracovat na novém webu, uživatelském výzkumu nebo digitální marketingové strategii, přejeme si, aby to z naší práce bylo cítit.

Navíc, jako každý správný claim, i ten náš podporuje a rozvíjí myšlenky, kterými v AITOMu definujeme své poslání:

   Zaměření na cíl

Na začátku všeho se ptáme, jaký výsledek ze spolupráce náš klient potřebuje, čeho chce dosáhnout, jaký má cíl. Následně budujeme strategii, jak v onlinu cílů dosáhnout v souladu s klientovním produktem, historií, konkurencí, zákazníky a hodnotami.

   Srozumitelnost

Naše řešení je srozumitelné pro uživatele. Ať se to týká marketingových kampaní nebo použitelnosti webu. My jsme srozumitelní pro klienty. Mluvíme jejich jazykem a vedeme je projektem bez zbytečné časové zátěže, ale precizně skrz klíčová rozhodnutí.

   Rozvoj

Úspěšný online projekt nikdy nekončí. Podle vývoje uživatelů a trhu přizpůsobujeme strategii, marketingovou komunikaci a podobu webu. Skrz měření hledáme nové cesty pro zlepšení výkonu.

 

Jak to s nimi doopravdy myslíme, vám brzy povíme v dalším článku.

Můžeme i vaši realitu změnit novým digitálním projektem?

Ozvěte se nám! Těšíme se!

 

Zpět na články