Atraktivní web pro Muzeum města Prahy

Muzeum nemusí být nuda. Naopak! A má-li spoustu atraktivních programů, zaslouží si k tomu pěkný web, který na ně přivede návštěvníky. 

Proto se Muzeum města Prahy rozhodlo pro nové stránky od nás. Se specifiky veřejných zakázek máme bohaté zkušenosti a víme, z kterého konce na ně.

Muzeum města Prahy

Muzeum města Prahy spravuje řadu prestižních objektů, na kterých organizuje workshopy, komentované prohlídky, výstavy i stálé expozice. Hlavní budovu na Florenci s unikátním Langweilovým modelem Prahy, Prašnou bránu, Müllerovu a Rothmayerovu vilu, Podskalskou celnici, Desfourský palác a další.

Jako u každého webu, i zde jsme začali detailní vstupní studií. Analyzovali jsme původní stránky a jejich návštěvnost, stanovili marketingové cíle nových stránek a podle toho navrhli jejich strukturu.

V rámci vstupní analýzy jsme spolu s klientem popsali tři cíle:

  • reprezentativně a moderní cestou představit všechny objekty

  • motivovat uživatele k návštěvě akcí, které se v nich konají

  • umožnit snadnou rezervaci vstupenek 

Nakonec jsme vytvořili i návrh grafiky v souladu s vizuální identitou instituce.

Muzeum města Prahy

 

Nový web je napojený na vstupenkový systém, ve spolupráci s externím dodavatelem se v dalším kroku připravuje spojení s rezervačním systémem pro školy.

Zjednodušili jsme orientaci na webu i možnosti filtrace výstav a dalších akcí podle preferencí uživatele.

Technicky je web postavený tak, aby ho klient mohl sám spravovat pomocí intuitivní administrace a šetřil tak čas svých lidí i případné další vícenáklady do budoucna. 

Nový web Muzea města Prahy 

Potřebujete nový web pro svůj projekt?

Rezervujte si konzultaci ZDARMA.

CHCI KONZULTACI ZDARMA

Zpět na články