Tvorba webových stránek

Moderní a svěží design, který plní účel

Víte, jak poznáte kvalitní web od nekvalitního?

Kvalitní web plní účel, pro který byl stvořen, ať jde o firemní prezentaci, e-learningový portál, rezervační systém nebo klientskou zónu.

Kvalitní web nemá ohromné množství funkcí, které nikdy nevyužijete ani vy, ani vaši návštěvníci. Kvalitní web je intuitivní a vyznat se v něm není problém. A taky nenese přebytečné množství informací. Zato má špičkový design a skvělé texty. Funguje na sto procent a včas. Je srozumitelný a přehledný.

Vše výše popsané bereme jako samozřejmost. Kvalitu vnímáme jako standard. Neděláme weby, které „jenom“ fungují. Děláme weby, které plní svůj účel. Stoprocentně.

Napište nám

Získejte originální řešení od AITOMu

Víte, co od svého webu potřebujete?

  • Chcete firemní prezentaci, která vašim zákazníkům prozradí, co jste zač, a předá jim nějakou emoci?
  • Potřebujete svým webem přesvědčit návštěvníky k nějaké aktivitě?
  • Chcete je vzdělávat?
  • Chcete jim nabídnout speciální služby?
  • Potřebujete rezervační portál nebo klientskou zónu?

Obraťte se na nás

Grafiku vždy připravujeme na míru konkrétnímu projektu. Ovládáme adaptivní design – váš web pojede na počítači, tabletu i mobilu. Máme kvalitní administrační systém a neustále ho vyvíjíme. A protože je v češtině, snadno se v něm zorientujete. Jednotlivé moduly a komponenty vašeho webu vyvineme individuálně. Klademe důraz na testování aplikace – naše weby jsou spolehlivé a funkční.


Dobrá webová prezentace funguje bez zbytečností, plní svůj účel, předává myšlenky, přesvědčení a směřuje návštěvníka tam, kde ho chcete mít.