Web v 9 jazycích kreativně? I to umíme!

S firmou S.O.S. - DEKORACE, s.r.o. máme hodně společného. I naše možnosti končí tam, kde končí představivost nás a našich klientů. Proto jsme spojili síly, popustili uzdy fantazii a navrhli nové webové stránky.

Společnost S.O.S. - DEKORACE, s.r.o. tvoří výzdobu do obchodních center, osvětlení, 3D dekorace a mnoho dalšího. Podívejte se na několik ukázek toho, co všechno umí:

Chtěli proto jednoduchý vzdušný web, který by ale zdůraznil umělecké prvky jejich práce. Samozřejmě požadovali responzivní design a další jazykové mutace pro své zahraniční klienty.

SOS dekorace

CHCI PODOBNÝ WEB

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi webem?

Naplánovali jsme 9 jazykových mutací. Prozatím můžete stránky prohlížet v 7 jazycích, další 2 už připravujeme a můžete se na ně těšit po prázdninách. I přesto, jak jsou webové stránky komplexní, běží pouze na 1 redakčním systému AITOM CMS 5. To výrazně usnadňuje přidávání dalších referencí, novinek, ale i tvorbu další jazykové mutace.

Nemysleli jsme jen na administrátory stránek, ale i na pohodlí uživatelů. Jazyková verze se uživateli zobrazí automaticky podle jazyka, v jakém má nastavený prohlížeč. Takže i na dovolené u moře si můžete pohodlně prohlížet českou verzi stránek bez přepínání.

Od náčrtku k webu

Vývoj a konzultace trvaly téměř rok. Stejně jako kreativci v S.O.S. dekoracích i my začínáme plánováním a nákresy. Začínali jsme v červenci 2014 wireframy.

Wireframe pro SOS dekorace

 Na jaře 2015 jsme začali s realizací. Jak vypadá takový návrh po několika měsících vývoje?

Homepage pro SOS dekorace

WEBTOP100Na spolupráci s firmou S.O.S. - DEKORACE jsme hrdí, proto jsme stránky přihlásili také do soutěže WEbTop100. Pokud se vám stránky líbí, držte nám palce.

Až půjdete příště po obchodním centru nebo se podívat na rozsvícení stromečku, uvidíte dost možná práci S.O.S. - Dekorací. Nebo navštivte webové stránky www.sosdekorace.cz a podívejte se na naši i jejich práci rovnou.

Zpět na články