Web a soutěžní aplikace pro Orion

Dnes vám představíme dvě nejnovější reference AITOMu. Ty vznikly díky spolupráci se značkou Orion, pro kterou jsme vytvořili nový responzivní web a soutěžní aplikaci Modré z nebe. 

Responzivní web pro Orion

Pustili jsme se do sladké práce, vývoje responzivního webu pro Orion. Na první pohled vás jistě zaujme přehledná struktura webu, která je maximálně nakloněna uživatelům. Pomocí skrolování uvidíte na hlavní stránce přehled toho nejdůležitějšího jako nejoblíbenější výrobky značky Orion, nápadité recepty i stream příspěvků ze sociální sítě Facebook. Užitečnou funkci propojení příspěvků z Facebooku s webovými stránkami Orionu, najdete také na podstránkách nejoblíbenějších produktů značky Orion.

Podívejte se, jak nový web pro značku Orion vypadá!

Responzivní web orioncokolada.cz

 

Soutěžní aplikace Modré z nebe

Pro Orion jsme zároveň vytvořili soutěžní aplikaci Modré z nebe. Díky této aplikaci, můžete potěšit své blízké, ale i vyhrát. Sladkou výhru obdrží adresáti nejoriginálnějších vzkazů. Hravá aplikace z dílny AITOMu je snadná a zábavná, poslat jejím prostřednictvím milý vzkaz, zvládne každý. Podívejte se malé instruktážní video, které vám ukáže, jak přání vytvořit.

Zahrajte si s aplikací Modré z nebe a překvapté své nejbližší sladkým překvapením!

Zpět na články