AITOM členem Asociace.BIZ

Co je nového v AITOMu? Stali jsme se členem Asociace sdružení dodavatelů internetových řešení. Členství v Asociaci BIZ je pro nás velkou ctí a zároveň obrovskou výzvou dělat naši práci ještě lépe.

Asociace.BIZ je nejvýznamnějším sdružením dodavatelů internetových řešení v České republice soustřeďujících se na obchodní přínos svých produktů a služeb pro klienty. Poslání Asociace je vzdělávání, zavádění standardů do projektů internetových řešení a zvyšování kvality řešení dodávaných členy Asociace. 

Co znamená přijetí do Asociace.BIZ pro AITOM?

Co říká k členství v Asociaci náš výkonný ředitel Pavel Houser? „Členství v prestižní Asociaci dodavatelů internetových řešení pro mě představuje určitý punc kvality, neboť její členské agentury patří mezi absolutní špičku v našem oboru. Přijetí AITOMu do Asociace.BIZ vnímám jako formu ocenění za dlouholeté úsilí věnované rozvoji naší agentury a za poctivě odváděnou práci na všech projektech našich klientů. Od celého týmu vždy očekávám ty nejlepší výsledky, a proto jsem rád, že se přijetím do asociace naše práce zhodnotila a AITOM se tak dostal do společnosti těch nejlepších online agentur. Rozhodně se však nechystáme usnout na pomyslných vavřínech, tým AITOMu bere členství v Asociaci.BIZ jako novou výzvu naší agenturu rozvíjet a posouvat stále dál.“ 

Podívejte se na profil AITOMu jako člena Asociace.  

To chce přípitek! 

AITOM slaví přijetí do AsociaceBIZ      Tým online agentury AITOM

Zpět na články