RevOpsCon je první konferencí Revenue Operations

RevOpsCon - první konference o metodice Revenue Operations v ČR se uskuteční 29. 5. 202 v prostoru Fóra Karlín, Event Space WorkLounge.Je určená majitele a CEO B2B firem střední velikosti.

AITOM Digital ve spolupráci s partnery připravuje první Revenue Operations konferenci v ČR nazvanou RevOpsCon. Exkluzivní formát určený pouze pro maximálně 30 majitelů nebo výkonných manažerů B2B firem střední velikosti. Konference proběhne 29. května od 9 hodin do 13 hodin ve WorkLounge Event Space v kancelářské budově Fóra Karlín v Praze. 

Pokud hledáte cestu jak zlepšit spolupráci marketingu, obchodu a zákaznického servis u vás ve firmě, pak si určitě uvědomujete, že vyřešení této situace může mít dramatický vliv na lepší predikci tržeb, jejich růst a s tím spojenou s optimalizací ziskovosti. To je obsahem Revenue Operations, ve zkratce RevOps. V dnešní době zvyšování nákladů je řízení ziskovosti jeden z nejdůležitějších cílů, který před vámi stojí.

Téma Revenue Operations je dle americké edice Forbes a vyjádření řady konzultantů jedno z nejdůležitějších byznys témat posledních 2 let. U nás v ČR se tomuto tématu věnujeme v AITOM Digital intenzivně poslední rok a chceme Vám předat základní informace a principy, které budete následně schopni zavést i ve svých firmách.

Spolu s partnery, mezi které patří GoodKin, IMPER, namíru, Plexima a Simon Says, chceme představit celý proces který dokreslí výsledky případové studie pro společnost 3D Fitness.

Proč omezení kapacity účastníků? Chceme, aby dorazili manažeři a majitelé firem, kteří chtějí své firmy posouvat dopředu a hledají způsoby, jak věci zlepšit. Chceme mít prostor s Vámi diskutovat a k tomu je určený networking jak před zahájením, tak po akci. A proč kvantifikujeme obrat? Protože tyto firmy s obratem v řádu nízkých statisíců mil Kč už jsou natolik velké, že se vyplatí metodiku implementovat, ale natolik malé, že je prostor věci relativně rychle zavádět a měnit.

Program a témata, stejně jako přihlášku na konferenci najdete na webu www.revopscon.cz - jen doporučuji s přihlášením neotálet, kapacita je max. 30 míst.

Pozvánku na akci najdete na našem YouTube kanálu.

 

Zpět na články