PF 2024. Těšíme se na spolupráci v novém roce!

Děkuji všem klientům, kolegům a spolupracujícím firmám a těším se, že se budeme společně setkávat, ať již takto na dálku i osobně, také v roce 2024.

AITOM Digital během letoška pokročil na cestě tvořit weby, vytvářet efektivní marketingové kampaně a analyzovat a navrhovat projekty v podobě vstupních studií. Naše projekty vytváříme s cílem přinést zákazníkům co největší užitek - a já jsem moc rád, že jste na této misi byli s námi. 

AITOM Digital získal ocenění v soutěži IEA 2023

Děkuji všem klientům, kolegům a spolupracujícím firmám a těším se, že se budeme společně setkávat, ať již takto na dálku i osobně, také v roce 2024.

Výběr z letošních referencí AITOM Digital

Každý projekt, na kterém se podílíme, má pro nás stejnou váhu. Následující reference proto prosím berte jen jako výběr - všechny z nedostatku místa uvést nelze.

NEWPS - kompletní realizace nového webu

 AITOM realizace webu NEWPS

NEWPS je přední česká IT firma, která se již 26 let specializuje na digitalizaci firem a její referenční list obsahuje špičku českého bankovnictví, významné státní digitalizační projekty a instituce a krajské subjekty státní správy. 

Jsme hrdi na to, že si NEWPS vybrala jako dodavatele komplexního řešení od vstupní studie online komunikace firmy, přes návrh a výrobu nového webu, včetně následné komunikační strategie nás. Součástí realizace byla i produkce a kreativa videa.

Drivalia Lease Czech Republic - přechod na nový web

AITOM realizace webu Drivalia

Drivalia Lease Czech Republic je současná jednička na trhu operativního leasingu vozidel v České republice. V roce 2023 převzala dosavadního lídra trhu, společnost LeasePlan a bylo potřeba zabezpečit rychlý přechod na nové webové stránky. Úkol jsme zvládli na výbornou a do 5 týdnů od dohody o realizaci, byl nový web spuštěn a integrován na aplikaci Salesforce. 

Klasický obsahový firemní web zrealizovaný pro globální společnost, kompletně od úvodní analýzy až po implementaci analytických marketingových nástrojů.

V letošním roce jsme začali pracovat na těchto projektech s dokončením v roce příštím

  • Hospodářská komora České republiky

  • Vysoká škola CEVRO

  • Kariérní web pro NOTINO

  • Konzultace Revenue operations pro 3DFitness

Naše významné okamžiky v roce 2023

Naše projekty slavily úspěch v prestižní soutěži Internet Effectiveness Awards

AITOM Digital získal 3 ocenění v soutěži IEA 2023

  • 1. místo v kategorii Udržitelnost a ekologie: Toys & Stories, klient Toys and Stories s.r.o.

  • 2. místo v kategorii Spotřební a rychloobrátkové zboží: Digitální transformace spotřebitelských soutěží pro MATTONI, klient Mattoni 1873 a.s.

  • 3. místo v kategorii Zdraví a zdravotnictví: SOFTUB - Soukromé wellness u vás doma, klient SOFTUB CZ s.r.o

Rozšířili jsme naši specializaci o další konzultační a analytické služby.

AITOM nabízí konzultace RevOps

 

Rozšířili jsme naši specializaci o další konzultační a analytické služby. Revenue Operations, neboli RevOps, je inovativní přístup, který sjednocuje celé týmy prodeje, marketingu a zákaznického úspěchu vaší organizace ke společnému cíli: zvyšování příjmů. V letošním roce RevOps patřilo mezi naše hlavní priority a stejně tomu bude i v roce příštím.

V říjnu 2023 posílil tým AITOMu Leoš Špachta

Tým AITOM posílil Leoš Špachta

Tým AITOM Digital posílil v říjnu tohoto roku Leoš Špachta, který nastoupil na pozici CMO a bude se soustředit na rozvoj marketingových služeb agentury.

Leoš má za sebou zkušenosti jako CEO vývojářské agentury, jako business developer velké digitální agentury i inovativního technologického startupu. Má bohaté zkušenosti i na klientské straně jako marketing manažer IT firmy nebo CEO e-commerce projektu. Jeho cílem je tyto zkušenosti nyní zúročit v rozvoji AITOMu v konzultačních marketingových službách.

Co nás v AITOMu čeká v roce 2024?

I v příštím roce na nás čekají velké výzvy. Rozšiřujeme naše konzultační služby, které jsme doposud nabízeli našim zákazníkům v podobě vstupních studií. Tyto služby jsme na základě požadavků a potřeb našich zákazníků rozšířili do ucelené roviny konzultací vedoucích k dosažení efektivity v celém procesu digitální komunikace firmy. 

To vše řeší metodika Revenue Operations, kterou zavádíme do našich služeb. Toto rozšíření našich kompetencí představíme v podobě našeho rebrandingu, představíme vám naši novou identitu, nový agenturní web i web služby RevOps. A samozřejmě, těšíme se na zajímavé projekty, nad kterými se možná opět setkáme i s vámi. 

 AITOM přeje PF 2024

 

Zpět na články