Dětské domovy v AITOMu

V sobotu 30. 5. naší firmu AITOM navštívily děti za 3 dětských domovů v rámci 9. ročníku akce Out of home (Mimo domov). Akce má za úkol představit dětem různé profese od hasiče až třeba po IT specialistu.

Náš tým AITOMáků měl za úkol vysvětlit dětem, co obnáší naše práce. A co je potřeba udělat proto, aby se mohly stát marketingovým specialistou, programátorem, kodérem, grafikem, projektovým manažerem nebo obchodním zástupcem. Ve firmě byl připraven jeden zástupce každé profese, který dětem vyprávěl, jak se k práci dostal a co musel udělat proto, aby tuto práci mohl vykonávat. 

Představení našich prací byl jen základ toho, co jsme si připravili. Ty si mohly vyzkoušet naši práci na vlastní kůži, dostaly totiž za úkol navrhnout reklamní bannery a texty na Facebook. Děti dostaly nejdříve stručné zadání. S naší konzultací poté začaly tvořit a vymýšlet, stejně jako správný markeťák. Na závěr přišel na řadu náš grafik Lukáš, který představy dětí realizoval přímo před jejich očima na velkoplošné televizi. 

Více fotek naleznete na našem Facebooku zde.

 Bannery navrhovaly děti z dětských domovů: DD Horní Čermná, DD Planá,  DD Plesná

 

Zde je jedna ukázka našeho závěrečného výskoku, další fotky naleznete na Facebooku:

 

Zpět na články