Responzivní weby získají lepší pozice

Google přišel se zásadní novinkou, jedná se o nový algoritmus, který upřednostní responzivní weby ve výsledcích mobilního vyhledávání. Není váš web responzivní? Pospěšte, změna algoritmu začne od 21. 4. 2015.

Pro SEO - optimalizaci pro vyhledávání bude nyní hrát velmi důležitou roli to, jestli je váš web přizpůsoben mobilním zařízením. Pokud tomu tak nebude, tak váš web sice nebude nijak od Googlu penalizován, ale weby vaší konkurence s responzivním designem budou zvýhodněny ve výsledcích vyhledávání. V dnešní době jsou chytré telefony nedílnou součásti vyhledávání, přístupy a nákupy z mobilů a tabletů doslova válcují tradiční desktop. 

Věděli jste, že necelých 30 % konverzí e-shopů přichází z mobilních zařízení? Nečekejte, změna algoritmu nastane od 21. 4. 2015!

Nejdůležitější vlastnit web přizpůsobený mobilním zařízením bude pro služby cílené na mladší generaci, ta využívá k prohlížení a nákupům mobilní zařízení více, než jakákoliv jiná skupina zákazníků.


Máte svůj web v Google Webmaster Tools? Pak jste už jistě zaznamenali varování, že váš web nevyhovuje potřebám mobilních telefonů.  Ověřte si pomocí Mobile Friendly Test, zda váš web vyhovuje požadavkům Google, stačí pouze zadat název vašeho webu. Není váš web přizpůsoben mobilním zařízením, nechcete, aby vás konkurence ve výsledcích vyhledávání předběhla? Obraťte se na nás, vytvoříme vám webové stránky s responzivním designem.

CHCI MOBILNÍ WEB

 

S čím vám můžeme pomoci?

  • Responzivní design: vytvoříme vám mobilní web, který bude podléhat nejpřísnějším kritériím
  • SEO audit: zhodnotíme stav vašeho webu
  • PPC kampaně: rozjedeme vám reklamu na Seznamu, Google nebo Facebooku, zvyšujeme váš zisk v krátkém čase
  • SEO optimalizace: optimalizujeme váš web tak abychom zvýšili počet relevantních návštěv vašeho webu  
  • Sociální sítě: mluvíme stejnou řečí, jako vaší zákazníky, buďte v kontaktu
  • Email marketing: budeme pravidelně připomínat vaší značku a produkty zákazníkům
  • Copywriting: připravíme vám uderné články optimalizované pro vyhledavače  

 

Zdroj informací: http://googlewebmastercentral.blogspot.cz/2015/02/finding-more-mobile-friendly-search.html

Zpět na články