LeasePlan slaví 20. narozeniny

Naši klienti jsou pro nás mnohem víc než jen čísly na fakturách. Jsou pro nás partneři, kterých si vážíme a se kterými rádi sdílíme jejich úspěchy.

LeaseplanMezi naše dlouholeté klienty patří také společnost LeasePlan Česká republika. LeasePlan se zabývá operativním leasingem, správou vozidel a vozových parků soukromých firem i státních institucí. Původem holandská společnost se v oblasti operativního leasingu jedničkou na našem trhu a působí v České republice již 20 let. Takové výročí je nepochybně třeba oslavit!

Minivýročí slaví i AITOM, s LeasePlanem spolupracujeme již 6 let. Pomohli jsme LeasePlanu proniknout na český internet - vytvořili pro něj nejen samotné webové stránky vč. dlouhodobé správy webu, ale zajišťujeme i komplexní podporu v oblasti online marketingu.

Oslava LeasePlan

3. listopadu pořádal LeasePlan pravou narozeninovou oslavu. Velmi si vážíme toho, že na nás LeasePlan nezapomněl a pozval nás také. Za AITOM gratuloval Pavel Houser, výkonný ředitel naší agentury. Součástí byl nejen slavnostní přípitek, ale také koncerty slavných hudebních hvězd od 90. let až do současnosti. Hostům zazpívala Marie Rottrová, zahráli Mig21 a také kapela Vojty Kotka Th!s.

Děkujeme LeasePlanu za krásný večer a přejeme dalších úspěšných 20 let na českém trhu operativního leasingu.

Zpět na články