Krok po kroku v AITOMu: díl I.

Mám novou práci v AITOMu! O tom, jak se učím a na čem pracuji, začínám psát blog na pokračování. Prahnete po pravidelném přisunu postřehů z prostředí online agentury? Čtěte dál.....

Tato rubrika se jmenuje Co je nového, tak tedy začneme pěkně po pořádku. Co je nového u mě? Mám novou práci, ale ne jen tak ledajakou, práci Online marketingového specialisty v AITOMu! O tom, jak se učím a na čem pracuji, budu psát blog na pokračování. Toto je jeho první díl!

Pokud vás zajímá, co práce v online agentuře obnáší, na čem pracujeme a jací jsme, určitě čtěte dál. V dalších dílech blogu vám dám zakusit, co je denním chlebem našeho skvělého týmu, a také to, že jeden umí to a druhý tohle a všichni dohromady dokážeme moc. Společně projdeme všechny výrazy, na které můžete jako potenciální klient online agentury narazit. To, že téměř žádný z nich nemá pojmenování v krásném jazyce českém, už asi tušíte, ale nebojte, se mnou to zvládnete. Máme přece jenom něco společného, já také začínám a už se moc těším!

V hlavě se mi rojí spousty otázek, jací budou lidé z oboru, kteří jsou často označování přívlastky jako internetový guru či internetový mág? A jaká bude samotná práce? Je asi zbytečné polemizovat, uvidíme první den v mé nové práci, ráda se nechám překvapit! A co je nového u vás? 

 

Lucie Hudcovičová

Zpět na články