Jak jsme uspořádali charitativní turnaj…

Každý rok se snažíme pro naše klienty, fanoušky i tým vymyslet originální PFko, které by vykouzlilo úsměv na tváři. Kus papíru á la pohlednice posílají všichni, proto jsme letos připravili PFko v online verzi, ve kterém jste nám vybírali úkoly do nového roku.

Bylo, nebylo, vymýšleli AITOMáci PFko

Úkol zněl jasně: Vánoce od  AITOMu musí být nezapomenutelné. Mezi divokým stěhováním do nových kanceláří a projekty, jsme proto vymýšleli, co by vás mohlo bavit. Tak jsme si na sebe upletli malý bič. Řekli jsme si, že byste si sami měli vybrat. A protože sníh letos skoro nebyl, navrhli jsme zimní microsite, vymysleli jsme si 3 úkoly a nechali vás hlasovat:

  1. Uděláme 2016 kliků.
  2. Provedeme vás ve videu naší prací i kancelářemi.
  3. Uspořádáme turnaj a jeho výtěžek darujeme nadaci Naše dítě.

V AITOMu v sobě prostě sportovního ducha nezapřeme. Pokud nás sledujete, víte, jak to dopadlo. Na plné čáře vyhrál squash. Zaplať pánbůh jsme nemuseli dělat kliky.

Výsledky hlasování

Za devatero forehandy a desatero body…

Kostky byly vrženy, takže jsme začali plánovat turnaj. Nevěřili byste, jak složité je naplánovat termíny s 20 hráči. Všichni totiž běhají po konferencích, řeší projekty a občas, aby se neřeklo, se ukážou doma rodinám a jako vrchol všeho si dovolí podlehnout chřipkové epidemii. Termín turnaje jsme museli posouvat dvakrát. Ale nakonec jsme přeci jen termín našli, hráli jsme 9. 3. 2016.

Lucka, která mimo jiné vede blog o sportu a zdravé výživě na Labeloo, je profesionální trenérka, takže nám připravila skupiny a tabulky, prostě vše, aby celý turnaj proběhl "pravidlově" tak, jak má.

Kdo s kým:

Kdo hrál proti komu

Nakonec jsme nahráli celkem 706 bodů, účet nadace Naše dítě tak putuje 7 060 Kč. Doufáme, že dětem alespoň trochu pomohou. Slibujeme, že příště zkusím nahrát bodů ještě víc!

Kolik peněz dostane nadace Naše dítě?

Absolutním vítězem se stal Martin. Takže Martine, přijmi gratulace od nás všech. Ostatně, sláva všem vítězům a čest poraženým!

Sláva vítězům

Zpět na články