Google Agency Day

AITOM se zúčastnil letošního GAD v Praze ze kterého jsme si odnesli pár čísel a rádi bychom se s vámi o tato čísla podělili.

Do programu Google Partners přibylo 216 nových členů a tento program nyní čítá celkem 479 členů, mezi které patří i AITOM. Certifikovaných partnerů přibylo 42 a Google má v roce 2015 celkem 137 certifikovaných partnerů. Dále přibyli 2 noví klíčoví partneři, kteří byli slavnostně vyhlášeni, a zařadili se do současné desítky klíčových partnerů Googlu. Kolik jich bude příští rok? Necháme se překvapit.

Jaké novinky chystá Google?

Gooogle nám kromě pár čísel, které reflektovaly uplynulý rok, také prozradil novinky a plány na rok následující. Juraj Felix a Pavla Grigarová nám pak dali pár tipů, proč a jak akvírovat (získávat) nové zákazníky:

  • Vyberte si odvětví.
  • Udělejte si domácí úkol.
  • Ukažte relevanci a zkušenosti.
  • Podložte je daty a mluvte jazykem klienta.
  • Ale hlavně – pravidlo druhého dne.

Takže jsme pro jistotu dostali dotazník na feedback hned po ukončení prezentace při východu ze sálu.

Celá akce se uskutečnila v La Fabrice a musíme uznat, že tyto prostory byly skvěle zvolené. Doprovodný program, ze kterého jsme si odnesli obrázky na kůži namalované henou, byly třešničkou na dortu celé ro(c)kové atmosféry, v jejímž duchu se akce nesla.

Závěr prezentace okořenila Vanda Wolfová, Head of Agency, se svojí nafukovací kytarou a rockerskými tmavými brýlemi slovy: "Příští rok očekáváme 100% nárůst a míň nebereme.“

Takže i my v AITOMu plánujeme růst a splnit další certifikace.

 

Zpět na články