Do nového roku v novém

Od nového roku nás najdete v nových kancelářích.

Oslovujete nás kvůli stále větším a náročnějším projektům. Náš tým se tak neustále rozrůstá. Od léta k nám přibyli 4 kolegové – Tereza, Lucie, David a Josef. Staré kanceláře už nám byly malé. Tak jsme si sbalili svých pět švestek (v našem podání to vypadalo spíš jako 5 dodávek švestek) a přestěhovali jsme se.

 Staré kanceláře už zejí prázdnotou Balíme o 106

18. prosince odpoledne jsme zahodili klávesnice, chopili se šroubováků a místo webů jsme začali stavět krabice. Krom kanceláří, serverů a dalších technických nesmyslů, jsme museli přestěhovat i celý sklad našich e-shopů labeloo.cz a levnemapy.cz.

 Sbalené kanceláře zaplnily celou zasedačku ... a několik dodávek

Všechno pobalit a zase postavit nám trvalo skoro celý víkend. Od pondělí už nás najdete na nové adrese – sídlíme teď na Ohradní 24b na Praze 4 v Michli. Původně jsme na vedení trochu remcali, že je to daleko a že jsme se rovnou mohli přestěhovat do Číny, ale opak je pravdou  dostanete se k nám snadno. A navíc se tu trochu líp parkuje.

 

Když se vývoj hádá o stůl u okna

Pro naše klienty čekají 2 nové zasedačky, i usměvavá Kristýna na recepci. Pro náš tým máme konečně dost místa na klidný vývoj a dynamický marketing. Pro jistotu jsme marketing a vývojáře rozesadili do různých kanceláří a oběma týmům to zjevně svědčí.

Ještě nemáme na 100 % vybaleno, ale to ještě stihneme. Hlavně to nesmíme dělat v lednu, protože "jak na nový rok, tak po celý rok". A my nechceme celý rok žít mezi krabicemi.

Nové kanceláře

Dnes večer kolaudujeme, jestli to stihnete, přijďte. Rádi si s vámi připijeme.

Zpět na články