AITOM má svého zástupce ve Správní radě Asocice.BIZ

V AITOMu slavíme! Pavel Houser, výkonný ředitel AITOMu, byl k 1. 6. 2016 jmenován do Správní rady Asociace dodavatelů internetových řešení, o.s.

Pavel Houser, výkonný ředitel AITOMu

Asociace.BIZ  je nejvýznamnějším sdružením dodavatelů internetových řešení v České republice. Každý nový člen musí splnit přísné podmínky přijetí. AITOM se stal členskou agenturou v roce 2015. Tehdy Pavel řekl, že přijetí AITOMu vnímá jako formu ocenění naší dlouholeté poctivé práce a dal si za úkol posunout dál nejen AITOM, ale i Asociaci.

Od té doby se Pavel v Asociaci naplno angažuje – a to nejen s ohledem na vnitřní fungování, ale také směrem k běžným uživatelům internetu. Například jsme se díky jeho iniciativě podíleli na redesignu webových stránek soutěže IEA, kterou Asociace každoročně pořádá.

Jmenování do Správní rady Asociace.BIZ je obrovská čest, ale také velký závazek. Umožňuje do značné míry ovlivnit, jakým směrem se bude ubírat Asociace a online trendy.

Rada zasedá každé 2 měsíce, první jednání tedy Pavla teprve čeká. Držíme palce a věříme, že dokáže uvést v život skvělé projekty i plánované změny.

O Asociaci.BIZ

Asociace poskytovatelů internetových řešení – Asociace.BIZ – od roku 2002 sdružuje renomované internetové agentury do profesní asociace.

Asociace se snaží o zavádění kvalitativních standardů do projektů internetových řešení, vytváří podmínky pro efektivní fungování internetových agentur. Velmi dbá také na profesní úroveň svých členů. Prosazuje pravidla etiky a profesní morálky v digitálním světě. Asociace.BIZ má aktuálně 18 členů.

Asociace organizuje soutěž efektivity Internet Effectiveness Awards, klubová setkání s významnými osobnostmi z oboru a v minulých letech organizovala také organizovala odborné konference pod názvem La Degustation Online.

 

Zpět na články