Kontrola vašich PPC kampaní

Proč potřebujete PPC audit?

Víte jistě, že není možné dosáhnout lepší míry prokliku u vašich PPC reklam? Možná zbytečně přicházíte o zisk. Díky PPC auditu odhalíte vážné chyby i potenciální slabiny vašich kampaní. Audit PPC reklamních účtů dobře poslouží i v případě, že si chcete jen ověřit, zda vaše stávající agentura pracuje správně.

PPC vždy kontrolujeme s ohledem na minimalizaci nákladů a co nejvyšší zisk pro vás. Soustředíme se i na kontrolu inzerátů, aby odpovídaly cílům a očekávání vaší cílové skupiny.

Audit od nás dostanete v tištěné podobě nebo e-mailem. Celý dokument je psán pro laiky, takže vám všechny termíny vysvětlíme a našim doporučením budete rozumět

MÁM ZÁJEM O AUDIT PPC

Co v auditu získáte:

Získáte kompletní diagnostiku účtu, nastavení a struktury kampaní. Podíváme se také na to, zda vhodně pracujete s klíčovými a vylučujícími slovy. V rámci kontroly kvality PPC kontrolujeme také cílové stránky a případně vás upozorníme také na jejich nedostatky.

Potřebujete zkontrolovat také Google Nákupy nebo nastavení PPC v Obsahové síti? Na všem se domluvíme předem.

Kolik audit stojí:

Cena se liší podle velikosti účtu. I malá firma od nás dostane stejně kvalitní servis jako korporace, jen přizpůsobený jejím možnostem.

Velký účet
(kredity nad 30 000 Kč)
   • Úplná diagnostika účtu
   • Potenciál vyšších zisků
   • Detekce úspory nákladů
NEZÁVAZNĚ OBJEDNAT
Malý účet
(kredity do 15 000 Kč)
   • Hodnocení struktury kampaně
   • Doporučení pro snížení nákladů
   • Rychlost provedení
NEZÁVAZNĚ OBJEDNAT