Web, který vás zaměstná

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, mobilní aplikace nebo tvorbu e-shopů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

Randstad

Web, který vás zaměstná

Internet ovlivňuje i tradiční obory jako je personalistiky. Noviny už čte málokdo, za to pracovní portály si mnou ruce nad návštěvností. Randstad už přes 55 let utváří svět práce a rozhodně nemíní přestat, proto navázal spolupráci s AITOMem, protože AITOM zase umí utvářet svět onlinu.

Randstad má totiž velmi podrobné firemní guideline, jak má prezentace vypadat. Grafiku jsme dostali už nakreslenou z Holandska. Návrh už stačilo jen implementovat do našeho redakčního systému.

Vyhráli jsme alespoň s programováním backendu. Webové stránky v redakčním systému AITOM CMS 5 jsme napojili na informační systém Carrerix, který Randstad už dlouho používá ke správě pozic. Online pracovní trh vede společnost LMC (jobs.cz, práce.cz ad.), takže jsme rovnou web propojili se systémy LMC. Zadat pracovní pozici, kterou uvidí všichni, je teď pro personalisty hračka na pár kliknutí.

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

web

Web, který vás zaměstná

  • Implementace korporátní šablony
  • Responzivní web
  • Individuální komponenty redakčního systému
  • Napojení na interní informační systém
  • Automatické propojení se systémy LMC
mobil

O agentuře Randstad

Personální agentura Randstad vzniká v roce 1960 v Holandsku. Původně se firma zaměřovala na flexibilní úvazky na částečný úvazek. V roce 2016 už patří mezi světové leadery, má své pobočky ve 39 zemích světa, včetně České republiky.

 

Randstad se dlouhodobě snaží měnit pracovní trh k lepšímu, například podporou flexibilních úvazků nebo osvětou ohledně pracovního práva.

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu