Web, který vám to dokáže spočítat

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, mobilní aplikace nebo tvorbu e-shopů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

1. EUROHYPOTÉKA s.r.o.

Web, který vám to dokáže spočítat

Vybrat si z nabídky hypoték finančních institucí není pro laika vůbec snadné. Společnost 1. EUROHYPOTÉKA s.r.o. se věnuje zprostředkování hypoték a nás oslovila, abych jí adekvátně představili na internetu.

Na starém webu totiž vůbec nevycházely konverze tak, jak měly. Abychom zjistili, kde je v rovnici chyba, potřebovali jsme víc dat. Obvolali jsme tedy několik makléřů společnosti. Ptali jsme se, co oni sami i jejich klienti na internetu řeší. Teprve na základě odpovědí jsme načrtli strukturu nových stránek.  Více informací o hloubkových rozhovorech se dočtete v případové studii.

Sečteno, podrženo, vznikly nové webové stránky, které jsou přehledné a přirozeně vedou uživatele ke konverzím.

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

web

Web, který vám to dokáže spočítat

  • jednoduchá moderní grafika
  • optimalizace pro mobily
  • web přirozeně směřuje uživatele ke konverzi
  • uživatelský průzkum mezi spolupracovníky firmy
mobil

O firmě 1. EUROHYPOTÉKA

Společnost vznikla v roce 2005, svým klientům pomáhá najít a sjednat nejvýhodnější hypotéku. Krom spolupráce s klienty se zaměřuje i na akvizice nových makléřů.

Od roku 2013 je členem Asociace hypotečních makléřů, v Asociaci firma pomohla zavést značku kvality “FÉR hypotéka. Tuto značku může získat jakýkoli makléř, který je členem asociace a splňuje kritéria kvality a profesionality. Značka má pomoci i běžným lidem, lépe se orientovat na finančním trhu a rozhodnout se pro spolehlivého makléře. 

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu