Jak se projektuje web projektantů?

Reference pro tvorbu webu, SEO, internetový marketing, mobilní aplikace nebo tvorbu e-shopů. Prohlédněte si přehled spokojených klientů agentury AITOM.

RotaGroup

Jak se projektuje web projektantů?

Je to vlastně snadné, když nemusíte začínat na zelené louce.  Pro začátek jsme se pustili do vstupních analýz. Zajímalo nás, co na starém webu fungovalo dobře, ptali, jsme se, kdo jsou zákazníci, jak přemýšlejí a jak se orientují online. Zajímala nás samozřejmě i konkurence.

Tam, kde si projektant kreslí dokumentaci budovy, my črtáme wireframy. Kde inženýři přemýšlejí, kudy povedou rozvody elektřiny, my přemýšlíme, kudy povedou konverzní cesty uživatelů. Kde RotaGroup zajišťuje stavební dozor, tam my vyvíjíme a testujeme a hledáme nejmenší detaily, které by mohly uživatelům zbořit představy o jejich stavbě.

Výsledkem je jednoduchá moderní prezentace, kterou si projekčně-inženýrská společnost zaslouží.

Posuňte se šipkou doprava.

Nebo použijte kolečko na myši.

Posuňte se tažením prstu doleva.

web

  • Brandová prezentace
  • Redakční systém AitomCMS A5
  • Responzivní design
  • Jednoduchá, přehledná grafika
  • Vstupní studie stránek
mobil

O RotaGroup

Příběh společnosti RotaGroup začali psát dva odvážní studenti stavební fakulty ČVUT v Praze v roce 2006. RotaGroup je od svého vzniku na trhu zcela jedinečná rozsahem služeb i inovativním duchem. Dokáže totiž zajistit celý projekt od projektování staveb, přes dozorování až po pomoc se získáním dotací z fondů EU.

 

Dnes tým čítá na 40 specialistů z různých oborů a společnost zpracovává 80 projektů ročně. RotaGroup zajišťovala stavbu například skladů MALL v Jirnech, zimního stadionu v Říčanech nebo distribučního centra Amazon v Praze.

Potřebujete podobné řešení? Ozvěte se! Napsat do AITOMu